MLADINSKI ŠESTEROBOJ - INCONTRO GIOVANILE ESAGONALE                Maribor
     - JUNIORSKI ŠESTEROMEČ - JUGENDVERGLEICHSKAMPF -        12. september 2015
	 
Tekma 14  JM16 4x   Junior B Men - 16 Quadrouple Scull                    2000m
16:10  
Mesto [Proga]  Posadka                                                    Čas
===============================================================================
1. [ 1] SLOVENIJA             Gal MEŠKO,Leon MIKULETIČ,Jure REBERNIK     6'32.2
                              Mark ULE 
2. [ 4] OBERÖSTERREICH        Konstantin SIEGEL,Peter PFAHNL             6'34.1
                              David MITTERMAYR,Anton SIGL
3. [ 6] VENETO                Andrea MOLENA,Edoardo FINOTTO              6'38.6
                              Niccolo' VIANELLO,Claudiu SAGEATA
4. [ 2] FRIULI VENEZIA GIULIA.Federico PAULOTTO,Luca ZEMOLIN             6'39.7
                              Niccolo SCHINTU,Damiano PAVON
5. [ 3] ISTRA I HRVATSKO PRIM.Stanko BERNARD,Mario BURŠIĆ                6'50.0
                              Luka GRUBEŠA,Ivan MILOŠEVIĆ
6. [ 5] KÄRNTEN               Markus OFNER,Jakob LINDNER                 7'05.6
                              Markus PICHLER,Benedikt KOBOLTSCHNIG
Vrhovni sodnik:                                        Glavni sodnik na cilju: 
  Umpire:                                                Judge at the Finish: 
Mira FATUR                                             Borut GOLOB
Tekma 13  JM16 4-   Junior B Men - 16 Four                                2000m
16:00  
Mesto [Proga]  Posadka                                                    Čas
===============================================================================
1. [ 3] OBERÖSTERREICH        Adrian REININGER,Benjamin HEFNER           6'58.8
                              Gabriel STEKL,Paul SEYRINGER
2. [ 4] FRIULI VENEZIA GIULIA.Matteo QUARTANA,Andrea COLOGNATTI          7'01.2
                              Matteo PIERAZZI,Lorenzo TOMMASINI
3. [ 1] SLOVENIJA             Martin STARIČ,Tim MEZE,Nace GORJANC        7'02.5
                              Jan MUŽERLIN
4. [ 2] ISTRA I HRVATSKO PRIM.Rikardo RADEŠIĆ,Ivan LUKIĆ,Fabio IPSA      7'14.9
                              Antonio PERINIĆ
Vrhovni sodnik:                                        Glavni sodnik na cilju: 
  Umpire:                                                Judge at the Finish: 
Andreja KOLANDER                                             Borut GOLOB
	 
Tekma 12  JW14 2x   Girls 14 and less Double Scull                        1500m
15:50  
Mesto [Proga]  Posadka                                                    Čas
===============================================================================
1. [ 2] FRIULI VENEZIA GIULIA.Ilaria CORAZZA,Gaia TUNIZ                  6'18.1
2. [ 5] OBERÖSTERREICH        Ursula MADLMAIR,Karin BRANDNER             6'40.4
3. [ 3] VENETO                Vittoria SAVORELLI,Valentina ZANE          6'44.8
4. [ 6] SLOVENIJA             Lea HREN,Nina PINTAR                       6'57.7
5. [ 4] ISTRA I HRVATSKO PRIM.Feni MATOŠEVIĆ,Lea MARUŽIN                 6'58.9
6. [ 1] KÄRNTEN               Hanna PICHLER,Johanna  STEINER             7'13.3
Vrhovni sodnik:                                        Glavni sodnik na cilju: 
  Umpire:                                                Judge at the Finish: 
Mira FATUR                                             Borut GOLOB
	 
Tekma 11  JM14 1x   Boys 14 and less Single Scull                         1500m
15:40  
Mesto [Proga]  Posadka                                                    Čas
===============================================================================
1. [ 6] ISTRA I HRVATSKO PRIM.Luka MARKULINČIĆ                           6'22.7
2. [ 1] OBERÖSTERREICH        Konrad HULTSCH                             6'31.1
3. [ 5] SLOVENIJA             Enej ROJC                                  6'39.5
4. [ 2] KÄRNTEN               Luca  SAUERBIER                            6'43.6
5. [ 4] FRIULI VENEZIA GIULIA.Simone ABRAMI                              6'52.8
6. [ 3] VENETO                Ciprian SPRINCEAN                          7'15.4
Vrhovni sodnik:                                        Glavni sodnik na cilju: 
  Umpire:                                                Judge at the Finish: 
Andreja KOLANDER                                             Borut GOLOB
Tekma 10  JW14 4x   Girls 14 and less Quadrouple Scull                    1500m
15:30  
Mesto [Proga]  Posadka                                                    Čas
===============================================================================
1. [ 1] FRIULI VENEZIA GIULIA.Maria Elena ZERBONI,Sara GOINA             5'49.7
                              Gaia GRBEC,Lucia PIZZAMUS
2. [ 3] KÄRNTEN               Marissa OSWALDI,Julia RUTTER               6'16.9
                              Michelle WEISSENBERGER,Anna  WERZI
3. [ 4] SLOVENIJA             Laura BRDELAK,Klara POLIČ,Nika KOZOLE      6'21.4
                              Tina PAAR 
4. [ 2] OBERÖSTERREICH        Anna MÜHLBERGER,Milena KLIMSTEIN           6'26.9
                              Iva REITER,Karolina ECKER
Vrhovni sodnik:                                        Glavni sodnik na cilju: 
  Umpire:                                                Judge at the Finish: 
Mira FATUR                                             Borut GOLOB
Tekma  9  JM16 2x   Junior B Men - 16 Double Scull                        2000m
15:20  
Mesto [Proga]  Posadka                                                    Čas
===============================================================================
1. [ 3] SLOVENIJA             Jaka ČAS,Blaž PUHEK                        7'14.1
2. [ 5] FRIULI VENEZIA GIULIA.Luca GIURGEVICH,Daniele NEGRINO            7'21.2
3. [ 1] KÄRNTEN               Max RIEDL,Sebastian  ASTE                  7'24.1
4. [ 6] OBERÖSTERREICH        Florian ROTHKEGEL,Felix GRABNER            7'25.7
5. [ 2] VENETO                Carlo Alberto ZAGO,Andrea DI FAZIO         7'52.5
6. [ 4] ISTRA I HRVATSKO PRIM.Adrian TADE,Denis ZDIONICA                 8'06.5
Vrhovni sodnik:                                        Glavni sodnik na cilju: 
  Umpire:                                                Judge at the Finish: 
Andreja KOLANDER                                             Borut GOLOB
Tekma  8  JW16 4x   Junior B Women - 16 Quadrouple Scull                  2000m
15:10  
Mesto [Proga]  Posadka                                                    Čas
===============================================================================
1. [ 3] OBERÖSTERREICH        Laetitia ANGLEITNER,Carmen FINK            7'33.5
                              Deborah ANGLEITNER,Rosa HULTSCH
2. [ 2] VENETO                Andrea VIANELLO,Chiara D'ESTE              7'49.0
                              Francesca ROSSO,Lisa COLA
3. [ 1] FRIULI VENEZIA GIULIA.Eva PRELAZZI,Alice GIOIA                   7'58.6
                              Caterina PIERAZZI,Luisa DE ANGELIS
4. [ 4] KÄRNTEN               Theresa KOVACS,Lara PACK,Anna KARLBAUER    8'08.5
                              Helena  GRABNER
Vrhovni sodnik:                                        Glavni sodnik na cilju: 
  Umpire:                                                Judge at the Finish: 
Mira FATUR                                             Borut GOLOB
Tekma  7  JM16 2-   Junior B Men - 16 Pair                                2000m
15:00  
Mesto [Proga]  Posadka                                                    Čas
===============================================================================
1. [ 3] OBERÖSTERREICH        Lorenz LINDORFER,Patrik LAGGNER            7'43.2
2. [ 1] ISTRA I HRVATSKO PRIM.Moreno BOŽAC,Korado PERUŠKO                7'55.5
3. [ 2] FRIULI VENEZIA GIULIA.Federico LIU,Stefano MARCOTTO              8'23.2
Vrhovni sodnik:                                        Glavni sodnik na cilju: 
  Umpire:                                                Judge at the Finish: 
Andreja KOLANDER                                             Borut GOLOB
	 
          R E Z U L T A T I  -  R E S U L T S  -  R I S U L T A T I
Tekma  6  JM14 2x   Boys 14 and less Double Scull                         1500m
14:50  
Mesto [Proga]  Posadka                                                    Čas
===============================================================================
1. [ 4] KÄRNTEN               Martin RIEDL,Marc  ZWANZIGER               5'56.6
2. [ 3] FRIULI VENEZIA GIULIA.Manuel TOSO,Riccardo CEPILE                6'03.2
3. [ 6] ISTRA I HRVATSKO PRIM.Sven PETEH,Moreno PAJKOVIĆ                 6'16.5
4. [ 2] SLOVENIJA             Vid KALTENEKER,Aleksej TRATNIK             6'18.2
5. [ 1] VENETO                Paolo DEL RE,Guido MUZZOLON                6'33.9
6. [ 5] OBERÖSTERREICH        Thomas GRUBER,Kai HOLTMANN                 6'41.7
Vrhovni sodnik:                                        Glavni sodnik na cilju: 
  Umpire:                                                Judge at the Finish: 
Mira FATUR                                             Borut GOLOB
	  
Tekma  5  JW14 1x   Girls 14 and less Single Scull                        1500m
14:40  
Mesto [Proga]  Posadka                                                    Čas
===============================================================================
1. [ 6] KÄRNTEN               Marita  BERGER                             6'48.4
2. [ 2] SLOVENIJA             Ilaria MACCHI                              7'14.7
3. [ 1] ISTRA I HRVATSKO PRIM.Gloria GJEKAJ                              7'17.5
4. [ 3] FRIULI VENEZIA GIULIA.Ester POGLIANI                             7'19.7
5. [ 5] VENETO                Maria GENNARO                              7'31.0
   [ 4] OBERÖSTERREICH        Lilli PFAHNL                                 DNF
Vrhovni sodnik:                                        Glavni sodnik na cilju: 
  Umpire:                                                Judge at the Finish: 
Andreja KOLANDER                                             Borut GOLOB
	  
Tekma  4  JM14 4x   Boys 14 and less Quadrouple Scull                     1500m
14:30  
Mesto [Proga]  Posadka                                                    Čas
===============================================================================
1. [ 6] FRIULI VENEZIA GIULIA.Francesco FORNASARO,Marcello FONDA         5'26.1
                              Andrea VERRONE,Leonardo VERRONE
2. [ 5] SLOVENIJA             Jure ČAS,Jaša BAŠL,Jernej GRACE            5'31.9
                              Filip KOREN 
3. [ 2] VENETO                Giacomo ANDREANI,Jacopo BOCCATO            5'35.2
                              Alejandro QUERINI,Alessandro RONCHETTI
4. [ 4] KÄRNTEN               Georg GFRERER,David KRASSNIG               5'43.4
                              Pautick MIKLAU,Jakob  KUP
5. [ 3] ISTRA I HRVATSKO PRIM.Teo UŠIĆ,David HALITI,Lovro ŠKIBOLA        5'48.2
                              Luka JELČIĆ
6. [ 1] OBERÖSTERREICH        Stefan BERGER,Felix OBERMAYR               6'02.7
                              Matthäus MAUTNER-MARKHOF,Florian HANNER
Tekma  3  JM16 1x   Junior B Men - 16 Single Scull                        2000m
14:20  
Mesto [Proga]  Posadka                                                    Čas
===============================================================================
1. [ 5] FRIULI VENEZIA GIULIA.Federico MUSIO                             8'12.4
2. [ 6] OBERÖSTERREICH        Felix LACKNER                              8'15.4
3. [ 2] ISTRA I HRVATSKO PRIM.Michael GIROTTO                            8'16.5
4. [ 4] VENETO                Pietro CANGIALOSI                          8'26.0
5. [ 3] KÄRNTEN               Mario  LOY                                 8'30.0
6. [ 1] SLOVENIJA             Jernej OSVALD                              8'41.0
Vrhovni sodnik:                                        Glavni sodnik na cilju: 
  Umpire:                                                Judge at the Finish: 
Andreja KOLANDER                                             Borut GOLOB

 


		  
Tekma  2  JW16 2x   Junior B Women - 16 Double Scull                      2000m
14:10  
Mesto [Proga]  Posadka                                                    Čas
===============================================================================
1. [ 4] OBERÖSTERREICH        Laura BURGSTALLER,Alexandra STARKE         8'16.7
2. [ 1] VENETO                Arianna CARLETTO,Chiara GIURISATO          8'23.1
3. [ 5] FRIULI VENEZIA GIULIA.Laura MOMIC,Gaia BUNZ                      8'24.8
4. [ 3] SLOVENIJA             Pia POTOČNIK,Isabela ŠAREC TOBIAS          8'29.8
5. [ 2] KÄRNTEN               Valentina STARC,Victoria  PETSCHNIG        8'33.8
Vrhovni sodnik:                                        Glavni sodnik na cilju: 
  Umpire:                                                Judge at the Finish: 
Mira FATUR                                             Borut GOLOB

 

Tekma  1  JW16 1x   Junior B Women - 16 Single Scull                      2000m
14:00  
Mesto [Proga]  Posadka                                                    Čas
===============================================================================
1. [ 3] KÄRNTEN               Johanna  KRISTOF                           8'43.1
2. [ 5] ISTRA I HRVATSKO PRIM.Margarita STANKO                           8'58.8
3. [ 4] SLOVENIJA             Živa RUS                                   9'07.9
4. [ 1] FRIULI VENEZIA GIULIA.Camilla ANDILORO                           9'15.1
5. [ 2] OBERÖSTERREICH        Ulrike POSTLBAUER                          9'32.6
Vrhovni sodnik:                                        Glavni sodnik na cilju: 
  Umpire:                                                Judge at the Finish: 
Andreja KOLANDER                                             Borut GOLOB